| warGamer a întrebat:

Sunt bune laptopurile Lenovo?

Răspuns Câştigător
| imaqtpie a răspuns:

Sunt bune. Ce a zis ゼロの e de cum il prinzi nu are nici o legatura.

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Si eu stiu la fel ca imaqtpie, ca Acer se incing, iar Lenovo is destul de calitative.

| alecx4music a răspuns:

Am lucrat si eu cu un Lenovo. Nu mai stiu ce model era, si tot asa se incingea de il gasea dracii.
A, deci te duci sa iti cumperi laptop si te rogi la Dumnezeu sa nimeresti unu care nu se incinge? laughing))
Eu personal nu iti recomand Lenovo.
Mai bine Acer.

| imaqtpie a răspuns (pentru alecx4music):

Eu stiu invers. Adica Acer se incinge ca dracii.

| imaqtpie a răspuns:

Si daca vrei in 3000 lei un laptop mergi pe asa ceva http://www.pcgarage.ro/......me-black/. Cel mai bun in jocuri pentru buget. Oricum daca joci jocuri pe el toata ziua o sa iti trebuiasca un coolerpad.

| warGamer explică (pentru imaqtpie):

Asta stiu am ars un laptop din cauza asta

| ゼロの a răspuns:

In afara ca unele laptopuri se incalzesc prea repede si ca durata de viata a bateriei e fix cat zice ca e in garantie sunt bune.

| fati2002 a răspuns:

Da sunt foarte bune

| DenisaAndreea92 a răspuns:

Hey ...Eu am un Lenovo de 4 ani... intr-adevar bateria nu tine prea mult, dar in rest e foarte bun! Am avut doar cateva probleme minore cu el, dar ce calculator e perfect?!