| RAY a răspuns:

Sub orice critica, chinezarie de doi bani, s-a rupt cand incercam sa ajustez cureaua!

0 comentarii Adauga un comentariu nou Consideri recenzia utila? Voteaza: Da Nu
Niki-Catalin Constantin
(Postat pe 12.10. 2017)
7 din 13 (de) persoane au considerat aceasta recenzie utila
In mare parte multumit de achizitie, daca stiam luam niste occhelari fara casti, casca din dreapta baraie cand o conectez la telefon dar cand incepe un video ceva se aude bine.

https://altex.ro/ochelari-realitate-virtuala-cu-casti-myria-my9802

| Rares19dri explică (pentru RAY):

Deci?

| RAY a răspuns (pentru Rares19dri):

Sunt de calitate proasta, eu revomand HTC five.