| humptydumptyy a întrebat:

Sunt conectat la internet pe pc si cand incerc sa ma conectez pe telefon la router nu-mi merge internetul, imi arata iconita aia ca am net dar nu se intampla nimic.

2 răspunsuri:
| Bandit288 a răspuns:

Suna la firma de la care ai internet si zi-le sa vina sa-ti rezolve problema.

| grandebgd a răspuns:

Verifica daca ai Wi-Fi aprins sau este posibilitatea ca la internet in setarile de la Wi-Fi sa fie limita de 0, 1, 2 dispozitive conectate eu ca si exemplu am avut 1 dispozitiv maxim daca se conecta un laptop la internet sau un telefon la Wi-Fi alte persoane nu se mai puteau conecta si ele si am schimbat limita de dispozitive conectate la 6.