| Mario1994 a întrebat:

Sunt confuza ca nu stiu ce sa aleg ori A5 2016 sau 2017 sau J5 2016, sau alt telefon. Vreau un telefon perfomant cu camera clara si sa fie de calitate la pret bun. Nu chiar exagerat peste 1200-1400 ron.

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tyu vrei si telefon bun si cu bani putini, nu esti tu proastă.

| Mario1994 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Tocmai, de ce sa dau multi bani pe un telefon? Mai bine cumpar unu ieftin la pret redus si acceptabil. La cei 1200-2000 lei iei 2 telefoane bune si decat S6. Sau un Smart. Corect. Daca vezi un telefon scump exagerat la treizeci de milioane? La treizeci de milioane iei o masina mica de oras " Opel Corsa". Si iti multumesc pentru ceea ce ai spus, apreciez. big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Mario1994):

Mersi si eu pentru raspuns, de unde esti?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu

| RAY a răspuns:

Daca ai putut aduna 1400 ron mai poti aduna si cumpara un Samsung s6 la ofera la 2000 de ron la oferta la eMAG /altex

| Mario1994 explică (pentru RAY):

Nu sunt o proasta care sa dea 2000 lei pe un telefon dar nici 1200. Mai bine un telefon ieftin la pret bun. Merci de sfat. Un telefon la 2000-3000 lei nu valoreaza cu nimic. Doar pretul creste.

| untu a răspuns:

La asemenea preturi pe care il aveti, ar trebui sa intrebati pe dealerii de la magazinele Germanos, Orange si Vodafone!

| JustStitch a răspuns:

Iti recomand j5 2016, are o camera foarte clara si de o claritate foarte bună

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Iti recomand J5 2016, il are o prietena si este foarte multumita de el
http://bit.ly/2lQugzY