| anonim_4396 a întrebat:

Sunt hackeri in Romania care iti pot fura banii din cont folosind tecnolgia contactless? Sa nu ma intelegeti gresit, eu nu caut hackeri care sa faca acest lucru. Vreau sa ma feresc de ei.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar daca pierzi cardul. Si asta doar in limita a 100 de RON pe zi, daca depaseste suma aia trebuie bagat pin-ul.

| mihaicelsfant a răspuns:

Dap sunt destui.

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Probabil ca exista.Ca sa fii sigur ai grija de card, daca se intampla sa il pierzi contacteaza banca si verifca tranzactiile facute regulat.

| PainTech a răspuns:

Conform unui studiu mai vechi, Romania e locul 9 la cei mai buni hackeri din lume, cu accent asupra orasului Ramnicu-Sarat.