| anonim_4396 a întrebat:

Sunt hackeri in Romania cu renume international, adevarate minti briliante?

3 răspunsuri:
| MimiPopescu a răspuns:

Normal ca sunt. Orasul de resedinta al judetului meu e renumit din cauza hackeri-lor. Chiar hackerville ii zice. Este vorba despre Rm. Valcea. http://www.hotnews.ro/......matice.htm
Dar sa stii ca nu e chiar adevarat totul. Valcenii sunt oameni muncitori si nu din cauza hackerilor s-a dezvoltat orasul.

| AlexanderTheG a răspuns:

Http://www.hotnews.ro/......t-room.htm
citeste articolul asta destre Faur cel mai mare hacker roman a mai facut el si cu gasa lui multe spargeri in Romania dar nu au fost luati asa de tare in serios pana la asta cu NASA citestel si daca cauti pe google despre Faur o sa gasesti si alti hackeri roani...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romanii sunt cei mai buni hackeri din lume sau anumiti oameni din Romaniabig grin