| ThePowerlifter a întrebat:

Sunt in dilema daca sa imi iau sau nu o tableta ipad mini.Ce pot face cu o astfel de tableta si util si distractiv? Isi merita banii?

Răspuns Câştigător
| Cipy23 a răspuns:

Pai eu am avut o tableta E-Boda, care bineinteles nu se poate compara cu ipad-ul mini, am dat pe ea doar 300 lei.Dar tableta tot tableta este ori cat ai da pe ea tot aceleasi lucruri face, doar ca una le face mai bine ca cealalta. In primele zile a fost interesant sa ma joc cu ea dar peurma am inceput sa ma plictisesc de ea pentru ca tableta este de fapt un telefon cu ecran mai mare, si iti garantez ca o sa te plictisesti de ea, nu merita sa o iei nici macar pentru net, mes sau filme deoarece la bani aia iti iei un laptop de exemplu care e mult mai bun decat tableta. Si mai ales daca mai ai un telefon smart cu android sau ios nu vad de ce mai trebuie sa cumperi si tableta, dar asta e decizia ta, sper ca te-am facut sa vezi si altfel lucrurile happy

3 răspunsuri:
| MyGoodLife a răspuns:

Eu cred ca un iPad mini sau orice e de la Apple e la fel ca un Samsung, numai ca Apple e de fite chatterbox si de aceea toata lumea e inebunita dupa iPad-uri phbbbbt, poti sa-ti iei o tableta e-boda si e foarte buna si merge super bine, si e si mai ieftina decat un Apple raised eyebrows

| Elynad a răspuns:

Zic sa iei o tableta numai daca stii ce vrei sa faci cu ea. iPad mini nu este printre cele mai performante ipad-uri dar e foarte frumos si foarte stabil. ce poti face cu un iPad? Orice! happy

| AdrianFita a răspuns:

Ce poti face cu o tableta? E super tare sa joci gta-uri pe ea.