| ISmokeAir55 a întrebat:

Sunt interesat de espressorul Philips 3200 lattego. Acesta este vandut pe altex pentru 2250 ron iar pe eMAG la 2500 ron. Desi acest espressor are o gramada de functii, nu cred ca ar trebui sa coste atat de mult. As vrea sa stiu daca cineva de aici si-a cumparat/vazut acest espressor la un pret mai normal. Exista vreo perioda a anului in care l-as putea gasi mai ieftin? Am vazut intr-un review ca cineva l-a cumparat la 1650 ron(spusele lui), este posibil sa fie adevarat? Daca cineva are acest espressor imi poate spune cum este si daca merita? Eu vreau sa il cumpar pentru a face latteuri, nu ma prea intereseaza alte moduri, tot ce beau este latte machiato/ carmel machiato. Cunoasteti alte aparte de la alte firme care sunt mai bune?(trebuie sa fie "super-automate")

1 răspuns:
| JulyDreams a răspuns:

Pentru recenzii de la cumparatori, cel mai bine e sa intri pe Amazon:
https://www.amazon.com/......B07VFY4MXM
Tot pe Amazon gasesti si alte produse similare ca sa compari:
https://www.amazon.com/b/ref=dp_bc_aui_C_5? ie=UTF8&node=14162671
La eMag mai au perioade cu promotii. Daca il adaugi in cos primesti o alerta cand scade pretul.