| RealKing01 a întrebat:

Sunt la digi si vreau sa-mi fac cont pe digiromania.ro,am scris CNP meu si numar factura email parola tot dar nu le recunoaste.Si voi aveti problema asta?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu cand mi-am facut cont, nu am avut problema asta. Dar daca nu le recunoaste inseamna ca este o problema.

Esti sigura ca CNP-ul este cel al persoanei pe care este facut contractul? La fel si numarul de facuta si ce mai cere pe acolo? Si ce nu recunoaste mai exact?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DoarBogdan):

Probabil vrea sa se logheze direct cu alea in loc sa fi facut cont mai intii...

| DoarBogdan a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

M-am gandit si la asta, dar stiu ca atunci cand te loghezi direct nu ar trebui introdus CNP-ul si aceste date, doar atunci cand ar vrea sa plateasca factura de pe un link direct.

Dar asteptam sa vedem ce zice big grin

| RealKing01 explică (pentru DoarBogdan):

Nu sunt fata, sunt baiat.
Deci cand vreau sa ma înregistrez scriu CNP ul meu si numar factura dar nu le recunoaște, asta vreau sa zic...

| DoarBogdan a răspuns (pentru RealKing01):

Inseamna ca poate nu sunt cele care trebuie. Stiu ca asta vrei sa zici, ca esta exact ce ai scris si in intrebare happy

Dar unde mai exact iti zice asta? Zice CNP nu este recunoscut? Numarul de factura nu este recunoscut? Ai putea sa faci o poza si sa o incarci pe imgur sa vedem si noi?

| Alexis7591 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Trebuie să introduci doar ultimele șase cifre al CNP - ului.

| SarbuIoanAdrian a răspuns:

Da