| office1999 a întrebat:

Sunt nedumerit in privinta unui telefon. nu stiu ce sa aleg intre Huawei P9 Lite sau Samsung Galaxy J5 2016? Eu m-as duce pentru un Huawei...

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Si eu. Bine, eu am in plan ca in curand sa imi iau un P10 Plus. Asta avand in vedere si LG G6 sau Pixel XL (bugetul nu e neaparat limitat la ~3400 RON). Inca astept mai multe benchmarkuri. Personal nu il iau ca moft, ci pentru a produce continut multimedia vandabil, in special imagini macro/texturi si nu numai.

| alexcoman34 a răspuns:

Eu as alege Huawey P9, am un model de Huawey si sunt foarte multumit de acesta, camera destul de buna la bani pe care i-am dat si un design elegant!

| ButnaruVictor a răspuns:

Eu as alege un Galaxy j7