| Nano94 a întrebat:

Sunt pe Win 7, imi apare asta:
http://imgur.com/SCb3bvQ
Ce trebuie mai exact sa instalez sau ce/unde setare tb facuta? Adobe Flash Player l-am instalat. Zice "you may have Javascript enabled"

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Vad ca intreaba daca sa folosesc instalare online sau sa descarc fisierul sau sa instalez pe 64 biti, dar nu e cazul pe 64 ca sunt pe 32 Win7

Am ales prima varianta cea online, se descarca apoi se instaleaza.

10 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Trebuie instalat Javascript sau activat http://java.com/en/download/

| Nano94 explică (pentru halogen001):

Dar nu stiu care din ele tb instalat. stiu doar ca windows-ul e pe 32 bit, dar aici nu stiu ce zice de browser...

| halogen001 a răspuns (pentru Nano94):

Am sa pun opera si probez sa vad ce zice java

| halogen001 a răspuns (pentru halogen001):

Eu folosesc mai mult firefox. happy

| halogen001 a răspuns (pentru halogen001):

Dupa instalare spune ca pentru a rula mai bine java, se poate folosi firefox, internet explorer, - deci presupun ca in Opera nu merge java in totalitate, totusi nu zice nimic de opera.

| halogen001 a răspuns (pentru halogen001):

Am pus din nou firefox ca browser implicit. Mie imi merge bine si opera.

| Nano94 explică (pentru halogen001):

Intotdeauna m-am intels bine cu Opera, in schimb cu Firefox-ul niciodata. sad nu stiu de ce, in primul rand merge ingrozitor de greu. satu ani pna se deschide ceva, Opera e foarte rapid.

| Nano94 explică (pentru halogen001):

Suuuuuuuper! am rezolvat si cu Java si cu Falsh-ul! acum merge tot ce nu merge inainte. Multumesc! Stiam ca ma pot baza pe tine happy

| halogen001 a răspuns (pentru Nano94):

Cu placere happy A mai ramas netul de pe xp happy

| Nano94 explică (pentru halogen001):

Exact

| halogen001 a răspuns (pentru halogen001):

Vad ca intreaba daca sa folosesc instalare online sau sa descarc fisierul sau sa instalez pe 64 biti, dar nu e cazul pe 64 ca sunt pe 32 Win7

Am ales prima varianta cea online, se descarca apoi se instaleaza.