| Radulescu009 a întrebat:

Supports high performance Dual Channel DDR2 800 memory. Asta spune! Si cati RAMI imi pot lua? P.S Am Pc

1 răspuns:
| Seby90 a răspuns:

Intrebarea ta e gen, am cartofi, cati cartofi pot sa pun pana se rupe punga? Pai nu stim, scrie pe placa de baza, dar garantez ca nu sare de 8. Ceea ce ar fi ilogic sa faci atata timp cat procesorul are arhitectura pe 32bits, pentru ca nu iti va recunoaste mai mult de 4gb~ plus sa minus.

Stiu ca o data am obtinut pe 32bits, 6gb / 8gb si o data 3gb / 8gb.