| Geo_Geo_2000 a întrebat:

Sursa din imaginea https://imgur.com/yz193PZ imi poate tine un https://www.pcgarage.ro/......bit-lite/, amd a8 7650k, 8 gb ram ddr 3 si o placa de baza Asrock FM2A68M-DG3+?

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Citez "Te duci in full load pe vreo 300 maxim cel mai probabil deci ar trebui sa iti duca."

| Geo_Geo_2000 explică (pentru CM7YRE):

Poate sa se strice tot in calculator din cauza unei surse, sau se strica decat ea?

| CM7YRE a răspuns (pentru Geo_Geo_2000):

Daca tu "torni apa-n el" poate sa se strice orice, sau chiar nimic. N-ai de unde sa stii ce si cum. Daca tu faci scurt la placa de baza, la fel. Si mult alte chestii. Maxim nu-ti duce!

| GabiDumitrescu a răspuns:

De unde ai mizeria aia sinistra? Zi mersi ca nu ti-a facut poc si sa ia jumate' din componente cu ea pana acum!

| Geo_Geo_2000 explică (pentru GabiDumitrescu):

Inca nu am bagat placa video in calculator

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Geo_Geo_2000):

Oricum, tot ai niste componente acolo. Cu sursa aia nu as alimenta nici un bec macar.