| FazekasErvin a întrebat:

Sus in dreapta la chrome langa x...etc am numele meu dar apare un triunghi galben cu un semn de exclamare alb in el
cum il fac sa dispara?

2 răspunsuri:
| vladutcornel a răspuns:

Semnul apare când browser-ul nu se mai poate conecta la contul tău Google.
Dacă îți sincronizezi bookmark-urile, istoricul și/sau parolele, poți să apeși pe numele tău, apoi pe link-ul din partea de jos a pop-up-ului și bagi din nou user și parola de Google.
Dacă nu știi că poți sau nu vrei să sincronizezi toate astea, poți să mergi în setările Chrome (chrome://settings), în secțiunea "People"/"Persoane"
și să îți ștergi contul. Asta îți va șterge tot istoricul de navigare, parole salvate, bookmark-uri și va fi ca și cum ai instalat Chrome proaspăt.

| rares234567891 a răspuns:

Probabil e de la ceva intalat dar eu te sfatuiesc sa dai si un scan la calculator/laptop.