| cristitoader13 a întrebat:

Tableta Allview 2 speed quad core e buna pentru jocuri net si altele?

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Da e buna si pentru jocuri si alte aplicatii : facebook, youtube, ask, twiter, etc.

| floppy98 a răspuns:

Salut eu am chiar aceasta tableta o am si eu, sincer o recomand pentru performanta in jocuri si etc dar are 2 mari minusuri
1.ecranul luminozitaea
2.memoria
are 8 gb flash dintre care 3gb pentru datele al aplicati 1gb si ceva pentru aplicatia in sine, in fine e foarte prost secrionata memoria

la jocuri e buna se derscurca bine adica eu cel putin nu am intampinat lag in jocuri ceva mai stresante cum ar fi galaxy on fire2, blood and glory, nfs mw2

| Noname5645 a răspuns:

Salut,
Dupa parerea mea e buna, e pe android 4.2.2 si de asemenea are un display de 8 inch si un procesor demn quad core de 1 ghz care va putea rula noile jocuri 3d, sau de exemplu Asphalt 8.Mai mult poti conecta tableta la tv, doar daca are port HDMI.