| negoalex a întrebat:

Tableta Allview alldro eco + 7" android 4.0 vine cu android market (google play) preinstalat?

4 răspunsuri:
| Overseas a răspuns:

Pai google play este appstore-ul default al android-ului, deci ar trebui. Nu sunt sigur dar LG p970-ul meu il are preinstalat.

| MessiMessiMuzaffer a răspuns:

Pai market(google play) trebuie sa il updatezi da il are instalat in tableta asa am si eu o tableta aldro speed 2 Allview

| CoOkiEe a răspuns (pentru MessiMessiMuzaffer):

Buna! am o tableta asemanatoare! pana la urma ti-a mers marketul pe ea? la mine nu merge deloc si as vrea sa stiu daca totusi se poate mersi oricumhappy

| HeavyRain a răspuns:

Daca are android normal ca e preinstalat...ala e centrul aplicatiilor ^^