| DoarOana a întrebat:

Tableta grafica se poate folosi si ca o tableta de PC? Adica pot sa navighez pe internet cu ea?

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Tableta grafică este doar pentr grafică, exact cum îi spune şi numele. Dacă vrei să navighezi pe internet ia-ţi o tabletă PC.Dar nu îţi recomand.Deloc.Am una si mi se pare foarte nefolositoare.Adică dacă eşti genul care călătoreşte foarte mult este utilă.Dar eu nu sunt genul. Dacă chiar vrei un gadget eficient în acest domeniu îţi recomand Ipod-ul de la Apple sau PlayStation portabil.

1 răspuns:
| fuckThisLife a răspuns:

Dap