| 22091998 a întrebat:

Tableta mea nu mai intra pe magazin play.Imi spunesa verific conexiunea cu toata ca eu sunt conectat la internet.I-am dat reset din fabrica si tot nu merge.Mai dati-mi va rog niste variante.DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Mandeliu a răspuns:

Poate fi de la router.Scoate-l din priza 10 secunde, baga-l inapoi si dupa reconecteaza-te pe tableta. Daca tot nu merge ma gandesc la alta solutie sa iti dau

| marius1121 a răspuns:

Salut. deconecteaza-te de pe tableta de la conexiunea cu routerul. cauta din nou conexiunea cu routerul si conecteaza-te. Sper ca ti-am fost de folos.