| TiniS a întrebat:

Tableta mea nu se m.ai incarca. tata zice ca incarcatorul e de vina pentru ca daca ar fi fost altceva din interiorul tabletei nu s.ar mai fi incarcat. incarcatorul cu care incarc tableta il folosesc si la telefon si nici acolo nu prea incarca. Cand am pus incarcatorul la telefon a incarcat un timp dupa nu se mai incarca deloc. dupa iar incarca dar daca miscam putin nu se mai incarca la fel ca la tableta. Incarcatorul este de vina, nu?

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

E clar incarcatorul e de vina, iti trebuie altul.

| AliLina2 a răspuns:

Salut,asa e, incarcatorul e de vina..asa am patit si eu..incearca sa il tii intr-o parte pana vexing ca incarca, daca tot nu vrea, cumpara alt incarcator, tableta nu are nimic!