| Li200La a întrebat:

Tableta mea Samsung Galaxy Tab3 nu se mai deschide. Ce as putea sa i fac?

4 răspunsuri:
| Mitzza69 a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu la un Samsung Galaxy S7 Edge si mi-am resoftat-o singur acasa. Daca vrei te pot ajuta sa faci si tu aceeasi chestie cu tableta ta, dar te avertizez de acum ca eu mi-am pierdut tot si cand zic tot ma refer inclusiv la toate contactele. https://www.facebook.com/mitzza.baa ai aici Facebook meu daca vrei sa te ajut cu resoftarea.

| Mitzza69 a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu pe un Samsung Galaxy S7 Edge si am incercat sa-l resoftez singur si a pornit fara nici o problema. Ideea este ca am pierdut absolut totul inclusiv toate contactele din sim si telefon. Daca vrei te pot ajuta cu resoftarea tabletei, merita incercat.

| Li200La explică (pentru Mitzza69):

As putea sa o duc undeva sa mi o resofteze? Cam cât ar costa?

| Mitzza69 a răspuns:

Resoftarea costa in jur de 50-60 de lei la un gsm, dar daca ti-o faci acasa este gratuita. Pur si simplu cauti pe Youtube cum resoftez un device Samsung si gasesti acolo si link de download pentru soft.