| Bubuu a întrebat:

Tabletă sau iphone? Motivează :*. Mulţumesc!

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Intrebarea corecta ar fi tableta sau galaxy s2... iphone-ul e supraevaluat... daca ai telefon bun ia tableta, daca nu telefonul

| rogi28 a răspuns:

Telefon pentru ca cu el poti si suna inca, da tableta e un accesoriu care nu e asa de important

| FlorinDiablo a răspuns:

As alege o tableta e mult mai smechera si in plus iphonurile astea nu e cine stie ce de ele mai misto e Samsung galaxy s2 si tot tableta lor e mai smechera galaxy tab cea mai smechera tableta la ora actualawinking

| createing a răspuns:

Iphone happy Si eu am de facut alegerea asta si aleg iphoneul happy Pur si simplu minunat.E mult mai portabil si are mult mai multe aplicatii decat Ipad happy

| OxEdaNNNNN a răspuns:

Tableta Samsung galaxy TABwinking