| SweetFashion a întrebat:

Tableta sau laptop? Voi ce alegeti?

37 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Leptop.

| vali1985 a răspuns:

Laptopul este cel mai bun.

| CautNume a răspuns:

Tableta e mai buna daca vrei mai multe jocuri, sa te conectezi mai repede la internet, sa faci poze.

| mixxjim a răspuns:

Depinde pentru ce vrei, la ce te gandesti sa o folosesti in special, pentru ca nu fac chair acelasi lucru amandoua. ai aici un articol in care sunt explicate foarte bine diferentele dintre cele doua http://chip.ro/blog/ionut-balan/17007-ce-sa-alegi-laptopnetbook-sau-tablet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-ti iei un laptop din ala micut, cu display de vreo 13 inch. Asa, e si portabil, dar e mai destept ca tableta.

| DimLight a răspuns:

Pentru ce iti trebuie? daca te plimbi des si ai nevoide doar de fb si ceva jocuri/muzica atunci tableta altfel ia-ti laptop pentru ca e mai puternic si poti face orice pe el, eu mi-as luat noua tableta care o sa se lanseze de la microsot (surface) care e ambele in acelasi timp happy

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Laptop tongue

| Liiiax99 a răspuns:

Tableta.

| Bris a răspuns:

Laptop, sau depinde ce tableta, daca iti iei iPad, merita tableta dar daca iti iei tableta Microsoft...e ca si cum ti-ai lua un laptop slim laughing.

| AndaVr a răspuns:

Laptop dai si funda :X

| Treistariustar a răspuns:

Laptop desigur http://bit.ly/1w8Mh6U

| MaNDwN a răspuns:

Laptop... e putin mai mare ca o tableta, dar poti sa il duci ori unde si poti face mai multe lucruri cu el decat cu tabletawinking

| MaNDwN a răspuns:

Laptop. e putin mai mare ca o tableta, dar poti sa il duci ori unde si poti face mai multe lucruri cu el decat cu tabletawinking

| eduardpuiu93 a răspuns:

Laptop deoarece e mult mai eficient.

| Michaelis a răspuns:

Laptop

| M4nu3l a răspuns:

Laptop, iti voi si explica si de ce :
Daca iti iei tableta, ea se va zgaraia,
Dar la laptop il inchizi si nu i se intampla nimic

| Mirunaaaa a răspuns:

Eu as alege laptopul ( am si facut -o tongue ) deoarece tableta de la cea mai mica lovitura e R.I.P

| ozn2012 a răspuns:

Clar laptop happy tableta e slaba si se incinde repede.

| rlr09 a răspuns:

Laptop, normal!

| oliviaa29 a răspuns:

Pai tableta o poti folosi oriunde, insa daca o scapi... laughing) laptopul e mai OK. :*

| PinkCupcake a răspuns:

Tableta SI laptop laughing

| transsa a răspuns:

Laptop

| VineSoarele a răspuns:

Laptop

| AnonimC a răspuns:

Laptop`!

| jfdeoeogpde a răspuns:

Eu as alege tableta dar este destul de pretentioasa. este mult mai putin rezistenta ca leptopul.dar ce e drept e smechera, totusi eu aleg laptop.happy

| RalooKee a răspuns:

Ca obiect de studiu laptopul. Nu toate tabletele permit transferul de date cu stick-ul.
Ca mijloc de distractie prefer tableta. Ecranul tactil ofera o mai mare diversitate de jocuri.

| iLov3pitik1 a răspuns:

Tableta

| TinaDoll2022 a răspuns:

Poi eu as alege laptop

| Pheonix33 a răspuns:

Laptop,poti face mai multe lucruri cu el, e mai simplu, si putin mai mare, nu e asa sessibil ca tableta, eu as lua laptop