| anonim_4396 a întrebat:

Tata a sters tastatura de la laptop cand era aprins, si din greseala a apasat pe ceva si a oprit wi-fi-ul. Am incercat sa-l repornesc cu combinatii de taste si sa intru in sistem, dar n-am reusit. Ceva ajutor?
Laptopul e Packard Bell EasyNote LV.

6 răspunsuri:
| gmbod1 a răspuns:

Ah ce baban pai ia vezi nu ai cumva un button pe acolo care arata ceva ca semnalul de wifi sau scrie wifi daca nu da-mi add la gmbody98 pe YM SI TIL FAC EU

| mgtow a răspuns:

E un buton care are o luminita si semnul de wifi.

| pixelice a răspuns:

Simplu: ca sa rezolvi problema tii apasat pe Fn si apoi apesi pe F3

Deci: Fn + F3

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru gmbod1):

Sa stii ca nu m-am gandit sa caut pe tastatura, unde erau atatea taste peste care si-a trecut degeteul.
Nu vreau chestii complicate. Unchi-miu se ocupa cu calculatoarele, si mai am si un vecin care se ocupa cu internetul.
Daca nu pot sa rezolv asta cu chestii simple, o sa le cerem lor ajutorul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru pixelice):

Am incercat. Si nimic.

| pixelice a răspuns (pentru anonim_4396):

Fa o poza la tastatura si pune-o aici ca sa-mi dau seama daca e combinatia buna de taste cea care ti-am spus-o.