| AnDrEeAsexiGiRl a întrebat:

Tata a zis sa aleg intre tableta si iPHONE
voi ce ati alege? ca eu nu stiu

9 răspunsuri:
| Adyspeed a răspuns:

Pe iphone nu poti face mai nimic daca nu ai unlock. o tableta are android care are sute de mii de aplicatii ce poti sa le instalezi. eu cu un Samsung galaxy am impresia ca am pc in maini, dapai o tableta ca e mai mare... the choice is yours

| Batgirl a răspuns:

Tableta.happy

| maryusmono a răspuns:

Daca ai deja un telefon, de care esti multumita atunci alege tableta. Este foarte practica : Te uiti la filme, te joci diferite jocuri pe care le descarci gratis de pe internet, stai pe Facebook si multe altele.

Ca o recomandare, vezi cum ti se pare aceasta tableta - am auzit numai vorbe bune despre ea : http://bit.ly/Q6FAE3

Pe site-ul pe care ti l-am recomandat vei gasi preturi bune pentru toate tabletele si ai optiunea de a returna orice produs in termen de 30 de zile daca esti nemultumita.

Răspuns utilizator avertizat
| 69dacăvrei a răspuns:

Tableta! Sa-ti zic si de ce. Am avut, l-am scapat o data din mana si, boom, praf s-a facut.

| anonim555344 a răspuns:

Pai depinde ce tableta daca o tablete Samsung mai bine un ipgone 4s deca o tableta Apple mai bine o tableta Apple decat una Samsung

| LexieღLorraine a răspuns:

Buna! Eu asi alege tableta dar depinde de decizia ta.Tu alegi care ti se pare tie mai bun.Si un iPHONE este bun deoarece este mai mic decat tableta si il poti lua oriunde. Sper ca te-am ajutat. happy

| Andrey02 a răspuns:

Pai depinde de tableta si depinde de iphone ce model daca e un iphone 5 poti sa-ti iei iphone eu am un ipad, iphone ipod 5 th si sunt ft multumit de toate depinde si uh ce vrei sa faci daca ai pc ia-ti totusi un iphone 5 sau cum vrei ia-ti un Samsung galaxy tab 2 daca iti place dar eu as alege iphone oricum succes

| Deiutza_Deiu_1981 a răspuns:

Eu zic sa alegi tableta, este mai buna