| Laiyla a întrebat:

Tatal meu are un telefon Allview M9 Join. E nou, astazi a ajuns. Dar sus pe bara unde arata semnalul, bateria, etc, are un " H+ ". Imi poate spune cineva ce reprezinta acest H+?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Tipul de conexiune de date.
H+ sau DC (Dual-Cell High Speed ​​Packet Access +) – se ajunge la o rată de transfer de date de 42 Mbps, destul de confortabilă. Ceva gen 3, 5G dacă vrei.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Mai multe detalii gasesti aici:
https://www.techcafe.ro/......h-h-si-4g/

| GPA a răspuns:

H+ îți arată faptul că telefonul este conectat la datele mobile pe care furnizorul cartelei SIM i le generează.
Adică datele mobile sunt activate și permite conectarea la internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este conexiunea de date pornita. Internetul de pe cartela.

| Sames a răspuns:

Este de la setari