| anonim_4396 a întrebat:

Tatăl meu mi-a dat telefonul lui pe care oricum nu îl folosea pentru ca avea altul deja. Înainte de asta, cineva l-a rugat sa i-l împrumute pentru ca telefonul i s-a spart și avea nevoie urgenta de altul pana i se repara telefonul. Tata a acceptat și i l-a dat. Acum e la mine, dar am o problema. Imediat ce mă conectez pe contul Google apar toate pozele omului acela. Poze pe care nu vreau sa le văd sau sa îmi încarce memoria telefonului degeaba. Nu le pot șterge pentru ca, nu știu de ce, sunt legate de contul meu Google. Ce as putea face ca sa scap de ele?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dai o resetare a telefonului, si se va golii memoria, te duci unde scrie backup si resetare banuiesc ca este telefon touch screen, ce marca este? Tu esti fată sau baiat, ce varsta ai?

| endizaw a răspuns:

Nu iti foloseste memoria telefonului, pozele se salveaza in Google Cloud.
Asta te poate ajuta, daca nu poti cauta pe YouTube.
: https://support.google.com/......nswer/8154