| Krosa a întrebat:

Te parere aveti despre Iphone 5s?

7 răspunsuri:
| Victorita-Maria_Corleciuc_1997 a răspuns:

E foarte frumos Iphone 5s chiar daca e mare ca disign`ul doar ca se strica foarte foarte repede. daca il trantesti pe jos din greseala, nu il mai aihee hee

| Inn0c3ntgun a răspuns:

E la fel fiecare model care apare...ca e 4, 5 sau 5s e cam acelasi lucru doar mici schimbarilaughing Dupa parerea mea Samsung Galaxy e cu mult peste Iphonewinking

| Krosa explică (pentru Inn0c3ntgun):

Fiecare Iphone are cate ceva. Chiar si design-ul. Ai avut Iphone vreodata? :I

| Inn0c3ntgun a răspuns (pentru Krosa):

Am avut dar l-am vandut. Pe mine nu m-a satisfacut mai deloc. La Samsung toata lumea se uita sa aiba camera de 5 MP, sistem de operare etc dar cand vine vorba de Iphone toti cumpara cu ochii inchisi ca deee... ii Iphone!laughing

| IubescCăpșunile a răspuns:

E un telefon bun, dar design-ul nu îmi place. E prea mare. sad

| Krosa explică (pentru IubescCăpșunile):

Functioneaza bine? Fara nicio intrerupere sau problema?

| IubescCăpșunile a răspuns (pentru Krosa):

Asta nu știu pentru că nu îl am eu, ci o colegă de a mea. Ea zice că-i bun, dar nu am testat acest lucru.