| MrHello a întrebat:

Telefoane mai performante ca s6? daca nu stiti nu va bagati, si nu vreau comentari gen o sa apara.

5 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

Nu prea gasesti.Dar iti recomand one oneplus si note 5.

| CarTooNXD a răspuns:

Telefon Doogee F5

Conectivitate: 4G, 3G, WIFI, GPS, FM, Bluetooth, USB, Dual SIM (Dual standby
OS: Android 5.1
CPU: MTK6753, 64bit octa core
GPU: Mali-T720
GPU:
ROM: 16GB
RAM: 3GB
Display: 5.5 inci, IPS, OGS Full lamination technology
Rezoluție: 1920×1080 pixels FHD Sharp Screen
Card Extend: Support TF card up to 32GB extended
Camera: frontală de 5.0MP – principală de 13.0MP, Samsung 3M2
Greutate: 140 gr.

| Marylyy a răspuns:

I ati s6 e mult mai bun in unele privinte ca alte telefoane.Am Samsung de vreo trei ani si le tot schimb in functie de evolutie.
nu iti recomand iphone ca trebuie sa itipui neaparat parola ca sa iti pui app pe tel
Funda?