| andreea567890123 a întrebat:

Telefoane micuțe si bune?
Ce parere aveti de google pixel 3a? Sau one plus 7 pro? Sau de la Huawei, ce sa aleg?
Nu vreau Samsung sau iphone.

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Momentan am inca Huawei P10 Plus, de cand a aparut.
Am avut S4 mai demult, deci am fost si in tabara asta o vreme.
Viitorul meu telefon va fi de la OnePlus, ca va fi 7T Pro sau 8T Pro, asta inca nu m-am decis, P10 Plus se misca inca perfect (cu exceptia unui shut down zilnic, aparut fix dupa penultimul update. dar si la celelalte branduri e la fel dupa ce trec de 2-2, 5 ani).

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut3399 a răspuns:

Pixel 3a clar e best buy, n-o sa regreti nici 1% daca il iei, vorbesc din experienta cu un device google. Nokia meh nu ti-a recomanda, e mult mai bun un Pixel. One Plus 7 pro mic? Nu cred, e destul de badaran si incomod sa stii, in schimb poti vedea un 7T. Dar best buy pentru mine e orice device din gama Pixel aparut dupa Pixel 2. (nu lua pixel 2XL, are un ecran de mai bine fara)

| andreea567890123 explică (pentru Ionut3399):

Am inteles one plus 7t nu se vinde in tara?

| andreea567890123 explică (pentru Ionut3399):

Cică arata cam vechi
dar cred ca o sa il iau pe el, deoarece e micuț si asta ma intereseaza