| yonutz63991 a întrebat:

Telefoanele replica sunt bune?|

7 răspunsuri:
| BogdanAiud a răspuns:

Daca il vrei doar pentru a vorbi la el... da e bun dar nu stiu cat te tine o replica(se strica repede), daca vrei sa cumperi mai mult de 100 lei sa nu dai pe un Iphone(arata ca un iphone dar nu e bun de nimic, doar sa vb la el, nici BT nu merge la el)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degraba nu

| rutanklan a răspuns:

De aruncat la gunoi da, sau de vandut la altii poate.

| Geo17 a răspuns:

E bun si nu prea! Nu te complica cu asa ceva!
peace

| ioanamaria56 a răspuns:

Un telefon de asta se cheama "a junk mobile", adica un telefon de aruncat la gunoi (nu asa e traducerea, dar asa se intelege)

| Micutzu1995 a răspuns:

De ce crezi ca le spune "telefoane replica"?
Arata la fel ca un telefon original, dar la o privire mai atenta asupra exteriorului realizezi ca e doar o chinezarie. Iar la sistemul de operare, sunt la pamant. Au meniul unui Nokia din 2005, de cele mai multe ori Bluetooth-ul nu merge, si telefonul se strica mai mult ca sigur in cateva luni.
Decat sa iti iei ceva de genul, mai bine iti iei un Nokia mai vechi, dar original, si stii ca te tine o viata intreaga.

| Cristian3see a răspuns:

Am avut unul care l-am cumparat la injur de 300 ron cica HTC REPLICA... m-a tinut fix 2 luni jumate... numai sa vorbesti la el merge that's all. straight face