| victo a întrebat:

Telefonul imi afiseaza "lipsa acces retea", eu stiu ca e din cauza cartelei am mai patit de 3 ori, cei de la orange au spus ca sa magnetizat. Acuma chiar de atatea ori se poate magnetiza?

4 răspunsuri:
| Mefisto23 a răspuns:

Inchide telefonul, deschide-l si apoi selecteaza manual reteaua. Daca ai mai patit de trei ori inseamna ca de doua ori ai platit taxa de 20 de euro pentru numar?

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Eu cred ca nu cartela e devina ci telefonul se poate sa se fi magnetizat cartela dar si telefonul de asemeneasad
fundita?:-ss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca ai o cartea f veche. Incearca sa o schimbi, mergi la un magazin Orange si ia una noua, nu te costa nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Identic si la mine si nu sunt pe abonament...