| BBEgirl a întrebat:

Telefonul mamei mele are o problema si anume atunci cand incearca sa ma apeleze, apeleaza alte persoane din agenda, a dat si back up la telefon si repornire si tot nu functioneaza asa cum trebuie. Ce are de fapt?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ori nu este suficient de atentă ori trebuie reparat.
Pa, pa.

| Fikki a răspuns:

Trebuie sa il duci la reparat. Probabil el are ceva in memorie si de aceea suna la alte persoane.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc: e Sony Ericsson

| Fikki a răspuns (pentru MihaiEdy1993):

Vorbesti din proprie experienta sau pur si simplu esti ghicitor? laughing

| MihaiEdy1993 a răspuns (pentru Fikki):

Din proprie experienta. Telefoanele Sony Ericsson au aceasta problema, si anume amesteca nr de tel cu numele.