| anonim_4396 a întrebat:

Telefonul meu nu imi primeste castile.
Adevarul e ca mi-am cumparat casti universale pentru ca atunci nu am gasit originale.Au mers ok dar de la o vreme cand le bag in telefon mi-l da efectiv peste cap.Mi se da volumul mai tare, imi intra pe internet, iar cealalta persoana nu ma mai aude.
Prima pereche pe care am avut-o s-a defectat una (nu se mai auzia) si am luat altele iar ambele cand le bag au acelasi efect asupra telefonului.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au avut alta impedanta si ti-ai bulit jackul.

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Cauta o pereche de casti pentru telefonul tau deoarece. Tu veiz pe.net casti de tel universale sau ma.rog. Orice tip de casti, dar fiecare pereche e diferita pentru orice telefon, sunt unele car ele accepta telefonul si altele nu.un prieten de ameu sia cumparat o pereche de casti la 8 lei(doar pentru a vb la ele cand e la volan) la el merge castile la mine nu, acelasi lucru ca la tine intra pe net, da mai tare....eu am casti de Samsung pe un twlefon Asus. Si merge impecabil