| BeaAnny a întrebat:

Telefonul Samsung GT5230 Hello Kitty e un telefon bun? Ca vreau sa-mi cumpar dar nu stiu cat de rezistent ii! Se strica repede daca o scapi jos? Sau? Va rog ajutati-ma! spuneti-mi totdespre telefonul Samsung GT5230 Hello Kitty!

Răspuns Câştigător
| stella390 a răspuns:

Prietena mea are si l-a scapat si nu s-a intamplat nimic(si a facut asta de o groaza de ori) este foarte bun te sfatuiesc sa il cumperi. daca ai avut Samsung normal sti cam cum este acesta
sper ca te-am ajutat
FUnda?

| BeaAnny explică (pentru stella390):

Mersi! o cumpar, m-ai ajutat foarte mult!

2 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Ce Hello Kitty stiu eu, e S5230 (nu GT) sau asta. Ambele sunt ok. Rezista la scapari pe jos, dar nu de foarte multe ori.