| anonim_4396 a întrebat:

Telefonul Sony Ericsson W380i accepta card Micro M2. Am cautat pe net si am vazut ca exista carduri Micro M2 pana la 8 GB. Oare sunt compatibile si astea foarte mari cu telefonul respectiv sau exista o limita?

Răspuns Câştigător
| valyb a răspuns:

Telefonul tau suporta maxim card de 4 Gb. Sursa http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w380-2171.php

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

de obicei este specificat in cartea telefonului, ce fel de card si pana la cati Gb suporta telefonul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da