| MysticWayz a întrebat:

Telefonul Sony Ericsson W595s este acelasi cu Sony Ericsson W595?
Daca nu, atunci care credeti ca este mai bun?
Dau fundita pentru argumentarea mai buna a unui dintre telefoane! pupici!

6 răspunsuri:
| Äđĺĺ a răspuns:

Eu am w595s si are aceleasi chestii( teme jocuri functii ca w595) doar ca aspectul difera foarte mullt : culoare cum zicea si sorin aspectul tastelor difuzor etc... e editie speciala si sunt doar 100. 000 de astfel de telefoane in Romania deci la 2 mil. de oameni e destul de rar big grin

| vladust a răspuns:

E mai bun W595. Singura diferenta e ca W595 are HSCSD si W595s nu are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt la fel w595 s e mai atre

| plasticstyle a răspuns:

W595s este editia speciala a w595-ului(originalul), iar diferentze dintre cele 2 este doar culoarea.

| sorin93 a răspuns:

W595s este oarecum mai bun... difera de w595 prin forma tastelor...si prin marirea celor 2 difuzoare.

| anamaria_6312 a răspuns:

Pai...Sunt cam la fel si cred ca au si aceleasi functii!
Nu cred ca e vreunul mai bun sau mai prost...
Dar sa-r putea ca W595s sa fie mai bun...
Ca doar nu le scot astia degeaba...Sau da?