| IIIx333III a întrebat:

Telefonul unei colege(Roxi) s-a stricat. Nu ii mai merge tach screenul. Cu ce il poate repara, fara a merge la un profesionist?

9 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Nu poate!

| deny a răspuns:

Intreab-o daca are garantie si sal duca de unde la luat ca asa am patit si eu s

| Sconcsiş a răspuns:

Daca are in familie un specialist laughing
Altfel.,.,.,.,.,.,.,. nup

| LorReen a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie, dar eu l-am dus acolo de unde l-am luat si l-au reparat ei. Al meu era in garantie. Dar presupun ca poate sa il duca la cineva sa il repare.

Altfel nu stiu cum l-ar putea repara!

| Ana a răspuns:

Ea singura nu poate sa-l repare, trebuie sa se duca la un centru specializat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca numai merge touchscreen-ul (nu tach screenul ) si nu vrea sa mearga cu el la un profesionist, se rezolva in felul urmator: sa-si cumpere alt telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie înlocuit digitizer-ul. Trebuie dus în service sau la garanție.

| JustMeYl3 a răspuns:

Daca nu vrea sa mearga la un profesionist, atunci sa caute un cos de gunoi... laughing

scuze, dar nu stiu alta varianta in afara de a te duce la un specialist
doar sa isi schimbe telul...

sper ca te'am ajutatwinking

| Dreamin_8317 a răspuns:

Touch Screen`ul nu se poate repara big grin