| Xname a întrebat:

Teme pentru Samsung E2510 se gasesc pe undeva?

Răspuns Câştigător
| dolyan a răspuns:

NU exista teme pentru el! am avut si eu tel din ala... cel mai ratat telefon din cate am vazut! si prostia mea a fost ca am dat 2 milioane la abonament cand a aparut, abonament p 2 ani, dar dupa 5 luni era dus, softul, difuzorul, din nou softul. Am fost sa il resoftez, da le dadea eroare la resoftare, nu am platit deranjul lor, peste 3 zile il aprind asa, la baza, hopa functiona perfect! M-am ofticat si m-am dus glonte la bisnitari de am facut o combinatie, nu ft buna, dar orice este mai bun decat javra de sgh 2510.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cfr cluj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Net net net net net net net net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista doar alea 3 sun si eu caut dar nu exista sorrycryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teme Samsung
aa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da