| anonim_4396 a întrebat:

Știți dacă pot să "șterg" cumva zgârietura de pe spatele unui iPhone 5s? E mică, fină, destul de neînsemnată, și mă gândeam dacă e o metodă să se finiseze cumva sau ceva de genul. Nu-mi place să o știu acolo. sad
Vă rog fără răspunsuri cu carcasa sau folie, vreau doar să știu dacă se poate șterge.
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Daca e plastic si zgarietura e usoara, pune pasta de dinti acolo, asteapta un pic, vreun minut-doua si apoi sterge cu o carpa moale.

| irinuk28 a răspuns (pentru valentingb):

E aluminiu...

| valentingb a răspuns (pentru irinuk28):

E vorba de tigai, dar aluminiul e aluminiu, adapteaza> http://www.doityourself.com/stry/scratch-removal-methods-for-aluminum-pans