| Anonymous1247 a întrebat:

Știți un program de editat videouri pentru. windows 7?

2 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Windows Live Movie Maker 2011 sau Movie Makerul simplu (din Vista).

| MaAjutiAMersii a răspuns:

Salut! A trecut foarte mult timp de cand ai postat aceasta intrebare, dar poate te pot ajuta, pentru Windows 7, eu folosesc Video Pad.care daca esti incepator, te ajuta, pentru ca nu este complicat.si mai folosesc Sony Vegas Pro 11. dar daca nu stii sa editezi si sa te descurci intr-un astfel de program, nu il incerca, dar daca esti incepator foloseste videopad si cauta tutoriale in limba romana, sunt sute, eu de acolo am invatat happy