| DenisIonut01 a întrebat:

Știe careva email de contact eMAG? Il tot caut si nu găsesc.

(M-am săturat sa tot primesc email-uri de la ei)

Răspuns Câştigător
| Trixt3r a răspuns:

Uite aici : https://www.emag.ro/......subscribe/

Sau dai search pe google la "unsubscribe eMAG" si click pe primul link.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt e-mailuri trimise automat. Intra la casuta ta de e-mail, apoi pe un e-mail de-al lor si sus in dreapta langa Spam ai trei puncte. Acolo ai optiunea „Dezabonati-va".

| Emy52 a răspuns:

Iti doresti sa ii contactezi sau sa oprești notificările de la ei?

| DenisIonut01 explică (pentru Emy52):

Doresc sa ii contactez sa le zic sa nu imi mai trimita email-uri, sunt obsedați cu email-urile

| Emy52 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Pai nu asa se face, opresti notificările de la ei happy. Revin in 2 minute cu detalii.

| Emy52 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Iti scriu niște pași
1) intra in setările telefonului
2) cauti aplicația EMAG
3) apesi la permisiuni
4) dezactivezi permisiunea penteu notificări
Daca întâmpini probleme, scrie-mi pe TPU si iti raspund cat de repede pot

| DenisIonut01 explică (pentru Emy52):

Mi-a răspuns colegul trixt3r mai sus. Ce spui tu am facut deja, eu ma refeream la email-uri de la ei.

| suntserios a răspuns (pentru DenisIonut01):

Ai optiune de dezabonare la orice mail trimis de eMAG.