| RendezJohny a întrebat:

Știe cineva cum as putea sa pun la fundal pe Youtube gift'uri cu subscribe share like? Le am in telefon dar nu gasesc o varianta de a le pune pe fundalul videoclipului.

2 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Sunt GIF-uri. Nu gift-uri (cadouri in engleză). Se pot aplica cu programe de editare precum Filmora (Windows) / Adobe Premiere(Windows) / PocketVideo (iOS) / VivaVideo (Android) /iMovie (macOS).

| RendezJohny explică (pentru Edw08):

Da se poate cu vivaVideo dar gif-ul e prea mare si cand il adaug pe fundal se vede urat si nu gasesc nicăieri sa il minimalizez sau sa tai din el