| GulubuntzBudulush a întrebat:

Știe cineva cum pot să accesez videoclipurile de pe această adresă cumva? https://web.archive.org/.......ro/tv.php Poate vreun informatician. Cineva care se pricepe?

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Pentru asa ceva ar trebui sa ai acces la baza de date a site-ului respectiv.

| GulubuntzBudulush explică (pentru danbnz):

Mulțumesc oricum chiar dacă m-a ajutat prea puțin cred că e cam greu să reconstituiești si-te-ul.

| GulubuntzBudulush explică (pentru danbnz):

Http://www.minimaxtv.ro/tv.php?typ=2 cică îi trebuie un fel de plugin special care este acela?