| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva de ce un smart TV începe sa dea rateuri gen când pornesc YouTube sau Netflix, doar sta sa se încarce și nu are nici o reacție?
Ce e de făcut?

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Semnal slab la internet sau plin de aplicatii inutile ce ii mananca memoria si nu mai poate rula.

| sierra1 a răspuns:

Conexiunea la net pare a fi deficitară sau inexistentă, de verificat eventual și prin cablu nu doar wifi

| Iliutabardolan a răspuns:

Trebuie facut un update. La softul televizorului sau la aplicatia respectiva. Youtube.