| Carasin a întrebat:

Știe cineva o aplicație care îți permite să conectezi mai multe deviceuri prin bluetooh? Am un jbl Charge 2+ so un jbl Charge 3 amebele fake, nu merge prin butonul acela de la boxe, exista vreo aplicație?

Răspuns Câştigător
| AndreiDesire a răspuns:

Daca ai un telefon cu bluetooth 5.0 poti conecta 2 boxe bluetooth in acelasi timp e.g. Samsung galaxy s8 in sus sau iphone 8 in sus

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Te poti conecta doar la un difuzor per telefon. Nu exista aplicatii care sa te lase sa le folosesti amandoua simultan.