| SingleForOne a întrebat:

Știe cineva o aplicație care schimbă imaginea facială, fără să plătesc pentru a folosi optiunile?

Vreau să-mi fac o idee de imagine dacă mi se potrivește cu diferite stiluri de frizură și de barbă. Nu vreau să fiu dezamăgit de rezultate, după o perioadă lungă de întreținere.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea e vreo aplicatie care sa arate realist. Nu ai decat sa incerci si sa tii degetele incrucisate ca frizerul stie ce face.

Daca te ajuta cu ceva, recent m-am tuns periutza, desi aveam un par top si sunt ok! Arat caraghios dar nu comenteaza lumea. Asa ca indiferent de rezultat vei fi ok happy, iar daca nu iese ce trebuie macar stii pe viitor.