| ReignForest a întrebat:

Știe cineva un site bun unde pot comanda carcasă de telefon personalizate care să vină fix în ziua comandării? Am găsit husecolorate.ro. Voi ce ziceți?

4 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

EMAG, dar numai la anumite produse, apare "livrare cand vrei tu" sau "in aceeasi zi" insa costa dublu

| Eduard619 a răspuns:

Siteuri de huse personalizate da, sa vina in ziua comenzii nu prea.

| SkyWaves a răspuns:

Nu exista niciun site care sa iti aduca vreun produc in ziua comandarii. Numai decat sa fie un magazin din orasul tau