| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva unde pot să le scriu celor de la Apple pentru a le face o sugestie?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar nu le pasa de sugestiile noastre sad

| Ineys a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc, dar nu-ti vor lua in considerare sugestia. Nici nu cred ca exista un astfel de sistem de sugestii. Cu atat mai putin o adresa de mail unde sa trimiti tu ideile care-ti vin peste noapte.

| Simpatic a răspuns (pentru Ineys):

Si daca face o petitie, o sa le pese sau nu?

| Ineys a răspuns (pentru Simpatic):

Poate sa faca orice vrea el. Celor de la Apple nu le pasa oricum de ce-si doresc utilizatorii. laughing

Sunt prea destepti pentru a-i asculta. Sau cei care le cumpara produsele prea "nedestepti".

| anonim_4396 explică (pentru Ineys):

Am văzut că, în ultimul timp, Apple a început să ne asculte.

| Simpatic a răspuns (pentru Ineys):

Oricum Apple e pe duca, Samsung le-a luat-o tare in fata asa ca daca nu vin cu ceva nou si bun e doar gura si sigla de ei. cand era steve jobs era firma tare acum sunt sub chinezi si vor sa se bata cu koreenii happy