| GeorgeAp a întrebat:

Știe cineva vreo aplicație unde pot crea un grup cu mai multe persoane, dar unde sa pot posta si scrie mesaje, doar eu?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Telegram

Intri pe grupul format, apesi pe cele 3 puncte din dreapta sus,
apesi Manage Group > Permissions
si acolo gasesti setarile pentru dezactivat trimiterea mesajelor, a emoji-urilor si toate celelalte chestii. de catre membri:
Send messages
Send media
Send stickers and GIFs
Embed links
Send pools
Add members
Pin messages
Change group info

Bineinteles, in toate aceste aplicatii trebuie ca doar tu sa fii administrator
(spun asta pentru ca in Telegram creatorul grupului poate numi/crea alti administratori daca doreste).

1 răspuns:
| Werrich a răspuns:

Whatsapp. Există setarea ca doar administratorul grupului sa poată scrie în grup.