| Ynferno123 a întrebat:

Tip am reusit sa îmi fac windowsul, adică sa ajung la metoda de instalare dar când este sa ajungă la final imi da eroare zicând ca windows nu instalează fisierele necesare, asigurati-va ca toate fisierele necesare pentru instalare sunt disponibile si reporniti instalarea. Nu stiu ce sa mai fac, va rog nu ma ignorați, help.

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Incearca un alt DVD cu windows. Cel mai probabil, DVD-ul existent este deteriorat sau setup-ul este corupt.

| SergiuX a răspuns:

Fa rost de un stick de 8 gb apoi intra pe site-ul asta https://www.microsoft.com/ro-ro/software-download/windows10
(daca vrei sa il iei free). Dupa ce se descarca tool-ul, introdu stick-ul in usb apoi deschide tool-ul si selecteaza cum si unde vrei sa se descarce windows-ul.Cel mai probabil iti lipsesc niste fisiere si de aceea iti da eroare.Multa bafta!

| Crazy167 a răspuns:

Așa îmi făcea si mie! Fa rost de alt windows si o sa meargă, te asigur!

| Bogdan_Arhip_1980 a răspuns:

Instalezi cumva de pe DVD, daca da vezi sa nu fie cumva zgariat. Download EasyBCD cauta un totorial de instalare, e super simplu. Nu-ti trebuie cd, hdd, stik, nimic.

| powerslidelambo a răspuns:

E stricat dvd-ul

| Bogdan_Arhip_1980 a răspuns (pentru powerslidelambo):

In ziua de azi nici nu-ti mai trebuie DVD-ROM, eu am calculatorul de 2 ani si nu am folosit dvd deloc. cu programul EasyBCD nu trebuie sa ai stik/dvd/hard extern/etc, trebuie doar sa ai cum sa intri in calculator sa instalezi programul si sa copiezi Windows-ul in alta partitie decat cea unde intalezi noul Windows